Členové Asociace hypotečních makléřů

Asociace hypotečních makléřů má aktuálně 6 členů. Členové AHM ČR v roce 2016 zprostředkovali hypotéky za 63 mld. Kč.

Členové Asociace hypotečních makléřů

 

hypoteční makléř GEPARD FINANCE hypoteční makléř HypoAsistent hypoteční makléř OPEN FINANCE
 GEPARD FINANCE a.s  HYPOASISTENT s.r.o. OPEN FINANCE s.r.o.
hypoteční makléř Broker Trust hypoteční makléř Eurohypotéka hypoteční makléř M&M reality holding a.s.
Broker Trust, a.s.  1.EUROHYPOTÉKA, s.r.o. M&M reality holding a.s. 

 

 

hypoteční makléř OPEN FINANCE

OPEN FINANCE s.r.o. je plně nezávislá, profesionální makléřská společnost, která působí v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů, stavebního spoření a dalších finančních produktů. Prostřednictvím rozsáhlé sítě odborně proškolených poradců vyřizuje požadavky klientů prakticky v jakémkoliv regionu České republiky. OPEN FINANCE s.r.o., byla založena v polovině roku 2009. 

www.open-finance.cz

hypoteční makléř GEPARD FINANCEZaložena roku 2002 jako GEPART s.r.o. Funguje na bankovních principech a specializuje se na finanční poradenství a kompletní zpracování úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí. Posláním společnosti je vytvoření jednoduchého, efektivního prodejního procesu a poskytování nadstandardních služeb pro přímé klienty, bankovní partnery a obchodní partnery z řad realitních a developerských společností.


www.gpf.cz

M&M reality holding Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit.
Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

www.mmreality.cz

hypoteční makléř Broker Trust

Broker Trust je největší a nejrychleji rostoucí servisní organizace (brokerpool) pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Na trhu působí od roku 2001. Poskytuje nástroje a služby, které umožňují finančním poradcům svobodně vytvářet a rozvíjet své podnikání a nabízet kvalitní poradenství svým klientům. V současné době servisuje více než 2000 aktivních poradců. Zázemí služeb Broker Trustu využívají stovky poradenských firem od jednotlivců až po velké síťové firmy.

www.brokertrust.cz

hypoteční makléř HypoAsistentSpolečnost HYPOASISTENT spojuje inovativnost a zkušenosti makléřů a projektového managementu za téměř 10 předchozích let. Výzvy plynoucí z přání vyhovět novým potřebám klientů a realitních partnerů, přivedly dohromady tým zkušených odborníků. Zvučná jména našich obchodních partnerů – developerů a realitních kanceláří, stejně tak jako vynikající reference ze strany hypotečních bank, jsou pro nás tou nejlepší vizitkou.

www.hypoasistent.cz

hypoteční makléř Eurohypotéka1.EUROHYPOTÉKA, s.r.o. byla založena v roce 2005. Svým klientům poskytujeme špičkový servis v oblasti financování nemovitostí a developerských projektů po celé České republice. Poskytujeme kompletní servis související s vyřízením hypotéky a klienty provázíme celým průběhem od podání žádosti o hypoteční úvěr až po schválení a čerpání hypotéky. V neposlední řadě poskytujeme know-how, zázemí a servisní služby pro jednotlivé makléře, firmy, realitní kanceláře a další obchodní partnery.

www.euro-hypoteka.cz

Zeptat se makléře

1000 characters left

Kontakt

Adresa
Asociace hypotečních makléřů, o.s.
Bořivojova 35/878, 130 00 Praha 3
Telefon
+420 603 740 112
E-mail
info(zavinac)ahmcr.eu