Odborná způsobilost

Členové AHM ČR se společně připravují na zkoušky odborné způsobilosti.

Více informací

Doctors Timetable

Maecenas mattis id nunc non accumsan. Phasellus id rutrum nunc. Nulla posuere orci vitae erat bulputate, nec euismod risus.

Read More

FÉR hypotéka

FÉR hypotéka je značka kvality členů AHM ČR. 

Asociace hypotečních makléřů

Asociace hypotečních makléřů

Asociace hypotečních makléřů je profesním sdružením právnických osob, které působí na českém hypotečním trhu. Posláním asociace je standardizace služeb hypotečních makléřů, zvyšování profesionální úrovně členů, zvláštní důraz je pak kladen na etické rozměry vykonávané profese a na posilování prestiže hypotečních makléřů. Hypoteční makléř je standardní pojem na evropském i světovém hypotečním trhu a postupně zdomácněl i v České republice. Pokud si chce klient kvalitně vybrat z nabídek jednotlivých bank, je pro něj výhodnější navštívit hypotečního makléře, než obcházet jednotlivé banky a individuálně hledat optimální řešení. Renomovaný hypoteční makléř mu prokazatelně ušetří čas, peníze, papírování a s největší pravděpodobností mu navrhne levnější a kvalitnější řešení, než by mu poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

Více o AHM

Časté dotazy

Asociace hypotečních makléřů (AHM) je profesní sdružení. Jeho členy jsou velké makléřské společnosti zabývající se zprostředkováním hypoték a úvěrů na bydlení.

FÉR hypotéka

FÉR hypotéka, značka členů Asociace hypotečních makléřů (AHM), je zárukou kvalitního hypotečního poradenství.

Více

Přemýšlíte o hypotéce?

Zeptejte se těch, kteří ví o hypotékách nejvíc. Pracujeme pro Vás zdarma.

Zeptat se makléře

Kontakt

Adresa
Asociace hypotečních makléřů, o.s.
Bořivojova 35/878, 130 00 Praha 3
Telefon
+420 603 740 112
E-mail
info(zavinac)ahmcr.eu