Asociace hypotečních makléřů

Tisková zpráva: Hypoteční makléři se složili na špičkové operační nástroje pro onkologicky nemocné ženy

Praha, 17. února 2014: Pětice největších hypotečních makléřů přispěla na nákup pěti špičkových operačních nástrojů pro onkologicky nemocné ženy. V pátek v podvečer tento dar převzali zástupci endoskopických sálů Gynekologicko-porodnické kliniky 1.LF a VFN v Praze, známé jako klinika "u Apolináře".

Pětice největších hypotečních makléřů (1. Eurohypotéka, FINEO Bydlení, HYPOASISTENT, Gepard Finance a M&M reality holding) společně s firmou Software602 věnovala největšímu českému gynekologicko-endoskopickému centru, klinice u Apolináře, pět špičkových operačních nástrojů, a to prostřednictvím Nadačního fondu APOLENA.  Multifunkční jednorázové operační nástroje budou využity při operaci pěti onkologicky nemocných žen. 

"Každoročně přispíváme na dobročinné účely, obvykle to jsou lidskoprávní projekty nebo projekty rozvojové pomoci v nejchudších zemích světa," říká Pavel Bultas, obchodní ředitel společnosti HYPOASISTENT s.r.o., a dále vysvětluje: "Letos jsme se rozhodli přispět také na léčbu vážně nemocných žen,  protože se jedná o enormně záslužný a efektivně řízený projekt."

V pomoci nemocným ženám spatřuje důležitý přínos i ředitel společnosti 1. Eurohypotéka Tomáš Cinek: "Endoskopické sály kliniky u Apolináře jsme se rozhodli podpořit i proto, že se díky nim vyléčilo mnoho pacientek, které měly problém s otěhotněním či donošením miminka. V dnešní době jde o velmi aktuální téma a my se zde, pokud to bude v našich silách, chceme jako dárci angažovat."

Hypoteční makléři Asociace hypotečních makléřů v rámci svých firemních aktivit podporují různé dobročinné projekty, nejčastěji jde o pomoc ohroženým dětem a nejchudším zemím světa.

Asociace hypotečních makléřů, sdružující renomované hypoteční makléře, byla založena v roce 2006. Aktuálně má 8 členů (1. EUROHYPOTÉKA, Bonnet.cz, FINEO Group, GEPARD FINANCE, HYPOASISTENT, M&M reality holding, OPEN FINANCE a BROKER TRUST). V roce 2013 AHM zavedla značku kvality FÉR hypotéka, kterou je aktuálně označeno několik stovek kanceláří po celé ČR.

Nadační fond APOLENA byl založen v prosinci 2013 a jeho primárním cílem je materiální podpora endoskopických sálů Gynekologicko-porodnické kliniky 1.LF a VFN v Praze, sekundárním cílem je podpora vzdělávání personálu endoskopického oddělení. Zřizovateli fondu jsou Ing. Petra Horáková Krištofová a doc. MUDr. Michal Mára, CSc. Číslo transparentního účtu je 77700777/2010.


Kontakt:
Petra Horáková Krištofová (manažerka AHM)
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 603 740 112

Zeptat se makléře

1000 characters left

Kontakt

Adresa
Asociace hypotečních makléřů, o.s.
Bořivojova 35/878, 130 00 Praha 3
Telefon
+420 603 740 112
E-mail
info(zavinac)ahmcr.eu