FÉR hypotéka

FÉR hypotéka je značkou kvality Asociace hypotečních makléřů.

FÉR hypotéka

Asociace hypotečních makléřů (AHM) přišla v roce 2015 se značkou kvality "FÉR hypotéka" (více na www.fer-hypoteka.cz). FÉR hypotéka staví na třech pilířích: profesionalita hypotečních makléřů, úzká specializace na hypoteční produkty a Etický kodex AHM. Vínové razítko se symbolem sovy mohou používat výhradně členové AHM.

Asociace hypotečních makléřů (AHM) zavedla značku kvality "FÉR hypotéka". Jejím smyslem je poukázat na úroveň služeb, kterou poskytují členové AHM. FÉR hypotéka staví na třech základních pilířích: profesionalita, specializace a etika.

Profesionalita

Hypoteční makléři/poradci členů AHM se věnují hypotečnímu poradenství na plný úvazek. Jejich činnost není "přivýdělkem" k jejich jinému zaměstnání, není ani brigádou při studiu. Hypotéky, které průměrný hypoteční makléř/poradce ročně zpracuje, se čítají v několika desítkách.

Specializace

Hypoteční makléři/poradci členů AHM se úzce specializují jen na hypoteční produkty, zprostředkovávají je výhradně makléřským stylem (nabízí produkty naprosté většiny bank, případně úplně všech). Nejsou prodejci mnoha dalších druhů finančních produktů. Potřebuje-li klient např. pojištění, postará se o něj obvykle jiný kolega, který se specializuje na pojištění, případně zcela jiný subjekt.

Etika

Každý z členů AHM se při vstupu do Asociace zavázal dodržovat Etický kodex AHM. Ten mj. říká, že zájmy klienta jsou vždy na prvním místě a že klient musí být komplexně a pravdivě informován o všech aspektech daného hypotečního produktu (např. související poplatky).

Více informací najdete na www.fer-hypoteka.cz

 

Zeptat se makléře

1000 characters left

Kontakt

Adresa
Asociace hypotečních makléřů, o.s.
Bořivojova 35/878, 130 00 Praha 3
Telefon
+420 603 740 112
E-mail
info(zavinac)ahmcr.eu